Logowanie
Login:
Hasło:

Rzeszów miastem do zwiedzania

Strona główna -> Porady -> Rzeszów miastem do zwiedzania

Rzeszów miastem do zwiedzania

W Rzeszowie z pewnością warto przejść się Bulwarami nad Wisłokiem, z których rozpościera się widok na rzekę oraz zieleń. Wart zobaczenia jest także rynek ze studnią, po którą odbywają się najczęściej spotkania studentów. Będąc na rynku warto zaś wejść do choć jednego pubu czy kawiarni i poczuć ich niezwykłą atmosferę. W Rzeszowie atrakcyjnym miejscem jest również fontanna multimedialna, która jest wykorzystywana do przedstawienia dwóch pokazów świetlnych każdego dnia. Miasto posiada również bardzo ładne kamienice i uliczki, idealne na spacer, zwłaszcza wieczorem. Nie zapominajmy także o muzeach w Rzeszowie. Jednym z nich jest Muzeum Dobranocek, w którym mamy okazję zobaczyć wiele wystaw postaci z bajek, które towarzyszyły nam przez całe dzieciństwo.


Rzeszów prężnie się cały czas rozwija, rozbudowuje i staje się coraz piękniejszy. Choć na co dzień nie doceniamy być może jego urody, warto na chwilę się zatrzymać i zauważyć jak przyjemnym jest miejscem do życia.

Może zainteresują cię również...

Nie od dzisiaj wiadomo, że Paryż nazywany jest miastem miłości. Co roku przyciąga coraz większe grono ludzi zakochanych i nie tyle. Nie zwlekaj i przekonaj się sam już dzisiaj

Zobacz całość: Paryż miastem miłości