Logowanie
Login:
Hasło:

Paryż miastem miłości

Strona główna -> Porady -> Paryż miastem miłości

Paryż miastem miłości

Paryż znany jest jako miasto zakochanych, a wszystko to za sprawą fantastycznego klimatu, wdziękowi i urokowi. Ilość wąskich uliczek, zabytków i muzeów jest zaskakująca i przyciąga miłośników sztuki. W takim miejscu nawet pragmatykowi włączy się odrobina romantyzmu.  

 

 

W Paryżu znajduje się wiele zabytków i miejsc, które koniecznie musisz odwiedzić. Nie sposób wymienić ich wszystkich, ale pewne jest, że będąc tam, nie możesz przejść obojętnie obok najsłynniejszej dzielnicy kabaretów, humoru i rozrywki, jaką jest Montmartre. Dla zakochanych par polecamy spacer o zachodzie słońca wzdłuż słynnej rzeki Sekwany. Miłośnicy bajek Disneya powinni odwiedzić sieć parków rozrywki, gdzie czeka ich mnóstwo niezapomnianych wrażeń i atrakcji. Będą mogli zobaczyć baśniowe budynki, spotkać się z bajkowymi postaciami, jak również spędzić aktywnie czas na kolejkach górskich. W Paryżu, mieście marzeń, na pewno nikt nie będzie się nudził i każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

 

Może zainteresują cię również...

Zapewne ci, którzy mieszkają w Rzeszowie powiedzą, że w mieście nie ma do zwiedzania zbyt wielu miejsc ani atrakcji. Jednak przyjezdni, a zwłaszcza obcokrajowcy są zachwyceni jego architekturą oraz zielenią występującą w każdym zakątku miast

Zobacz całość: Rzeszów miastem do zwiedzania