Aktywne wakacje w Bieszczadach

Aktywne wakacje w Bieszczadach

Bieszczady wyróżniają piękne krajobrazy, wiele szlaków górskich oraz idealne warunki do wypoczynku. Przez to, co roku przyciągają one wiele osób. To miejsce idealne na wakacje, gdzie można wypocząć, jak i aktywnie spędzić czas. Wędrówki w góry, pływanie po Jeziorze Solińskim czy też zwiedzanie zabytków- to tylko niektóre atrakcje, które oferują nam bieszczadzkie tereny. W niemal każdej miejscowości znajdują się także komfortowe pensjonaty i hotele, w których po dniu pełnym rozrywek można wypocząć, a także skorzystać z wielu atrakcji.

Gdzie przenocować w Bieszczadach?

Wiadomo, że kiedy dopisze pogoda, nie będziemy spędzać zbyt wiele czasu w obiekcie, w którym się zatrzymamy. Jednak musimy gdzieś zostawić rzeczy i przenocować podczas naszych wakacji w Bieszczadach. Dla osób oszczędnych, które nie dbają o warunki pobytu, ale sam nocleg, najlepszym wyjściem będzie zatrzymanie się na polu namiotowym. Opłaty za rozstawienie namiotu są niewielkie, a często pola namiotowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnych miejsc w Bieszczadach np.: Jeziora Solińskiego. Nocleg blisko plaży ma wiele zalet, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Inni mogą wybrać prywatne kwatery, z których utrzymuje się wielu mieszkańców tamtejszego regionu. Można je znaleźć w internecie, jak i zarezerwować coś na miejscu. Jeśli jednak zależy nam na komforcie pobytu, a w dodatku chcemy zakosztować pysznej bieszczadzkiej kuchni, najlepiej wybrać hotel z restauracją. Jednym z takich obiektów, w którym dostepna jest bogata oferta pakietów wakacyjnych jest SOLNY w Bieszczadach. Posiada on kompleksowo wyposażone pokoje i apartamenty, a także regionalną restaurację. Jego atrakcyjne położenie sprawi, że będziemy mogli odwiedzić wiele ciekawych miejsc w Bieszczadach, a także sam hotel zorganizuje dla nas atrakcje np.: piesze albo rowerowe wycieczki góry. Znajduje się w nim również SPA i basen zewnętrzny.

Doskonałe do aktywnego wypoczynku

Nawet jeśli chodzenie po górach nie stanowi naszego ulubionego zajęcia, to warto wybrać się na jeden ze szlaków. Satysfakcja z jego zdobycia będzie ogromna, ponieważ widok z góry zawsze jest fenomenalny. Nawet najniższy szczyt oferuje piękną panoramę pagórków, łąk, przełęczy. W góry należy jednak odpowiednio się wyposażyć. W plecaku turysty powinny znaleźć się woda do picia i suchy prowiant. Nie zapominajmy też o jakimś okryciu w razie deszczu i odpowiednim obuwiu w góry. Bieszczady zachęcają swoim pięknem do aktywnego wypoczynku. Dla odmiany można też wypożyczyć sprzęt wodny czy po prostu iść popływać w wielu kąpieliskach. W górach znajduje się także wiele ścieżek rowerowych i spacerowych. Ale to jeszcze nie wszystko. W Bieszczadach można skorzystać z lekcji jazdy konnej albo wybrać się na przejażdżkę po pagórkach czy też wziąć udział w wyjazdach offroad. Podczas wakacji w Bieszczadach nie można się więc nudzić.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Makarony to specjalność kuchni włoskiej. Odpowi...
Chiny fascynują od zawsze. W państwie tym jest t...
Kuchnia indyjska przypadnie do gustu nawet wegetar...
Pośród miejskiego zgiełku oraz ciągłego...
Nie każdy korzysta z usług biur podróży ...
Loty do Chin organizowane są obecnie coraz częś...