Aktywne wakacje w Bieszczadach

Aktywne wakacje w Bieszczadach

Bieszczady wyróżniają piękne krajobrazy, wiele szlaków górskich oraz idealne warunki do wypoczynku. Przez to, co roku przyciągają one wiele osób. To miejsce idealne na wakacje, gdzie można wypocząć, jak i aktywnie spędzić czas. Wędrówki w góry, pływanie po Jeziorze Solińskim czy też zwiedzanie zabytków- to tylko niektóre atrakcje, które oferują nam bieszczadzkie tereny. W niemal każdej miejscowości znajdują się także komfortowe pensjonaty i hotele, w których po dniu pełnym rozrywek można wypocząć, a także skorzystać z wielu atrakcji.

Gdzie przenocować w Bieszczadach?

Wiadomo, że kiedy dopisze pogoda, nie będziemy spędzać zbyt wiele czasu w obiekcie, w którym się zatrzymamy. Jednak musimy gdzieś zostawić rzeczy i przenocować podczas naszych wakacji w Bieszczadach. Dla osób oszczędnych, które nie dbają o warunki pobytu, ale sam nocleg, najlepszym wyjściem będzie zatrzymanie się na polu namiotowym. Opłaty za rozstawienie namiotu są niewielkie, a często pola namiotowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnych miejsc w Bieszczadach np.: Jeziora Solińskiego. Nocleg blisko plaży ma wiele zalet, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Inni mogą wybrać prywatne kwatery, z których utrzymuje się wielu mieszkańców tamtejszego regionu. Można je znaleźć w internecie, jak i zarezerwować coś na miejscu. Jeśli jednak zależy nam na komforcie pobytu, a w dodatku chcemy zakosztować pysznej bieszczadzkiej kuchni, najlepiej wybrać hotel z restauracją. Jednym z takich obiektów, w którym dostepna jest bogata oferta pakietów wakacyjnych jest SOLNY w Bieszczadach. Posiada on kompleksowo wyposażone pokoje i apartamenty, a także regionalną restaurację. Jego atrakcyjne położenie sprawi, że będziemy mogli odwiedzić wiele ciekawych miejsc w Bieszczadach, a także sam hotel zorganizuje dla nas atrakcje np.: piesze albo rowerowe wycieczki góry. Znajduje się w nim również SPA i basen zewnętrzny.

Doskonałe do aktywnego wypoczynku

Nawet jeśli chodzenie po górach nie stanowi naszego ulubionego zajęcia, to warto wybrać się na jeden ze szlaków. Satysfakcja z jego zdobycia będzie ogromna, ponieważ widok z góry zawsze jest fenomenalny. Nawet najniższy szczyt oferuje piękną panoramę pagórków, łąk, przełęczy. W góry należy jednak odpowiednio się wyposażyć. W plecaku turysty powinny znaleźć się woda do picia i suchy prowiant. Nie zapominajmy też o jakimś okryciu w razie deszczu i odpowiednim obuwiu w góry. Bieszczady zachęcają swoim pięknem do aktywnego wypoczynku. Dla odmiany można też wypożyczyć sprzęt wodny czy po prostu iść popływać w wielu kąpieliskach. W górach znajduje się także wiele ścieżek rowerowych i spacerowych. Ale to jeszcze nie wszystko. W Bieszczadach można skorzystać z lekcji jazdy konnej albo wybrać się na przejażdżkę po pagórkach czy też wziąć udział w wyjazdach offroad. Podczas wakacji w Bieszczadach nie można się więc nudzić.

Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Oceń firmę
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń firmę
jako pierwszy
Oceń firmę
jako pierwszy

Imprezy firmowe mogą mieć różny charakte...
Impreza firmowa wydarzenie które ma nie tak...
Podczas organizacji wesela staramy się znaleźć ...
Aby zapewnić sobie wygodne, komfortowe i eleganck...
Australia to szósty pod względem wielkośc...
Organizacja profesjonalnego kursu wymaga odpowiedn...